Wszem i wobec chcielibyśmy serdecznie powitać wszystkich fanów Boskich Stóp (i nie tylko) na naszym nowo powstałym blogu.


Jesteśmy grupą pasjonatów, dla których ludzkie stopy to coś więcej niż tylko narzędzie do przemieszczania się.

Od ponad 7 lat prowadzimy w Warszawie gabinety podologiczne. W tym czasie widzieliśmy już naprawdę wiele, nauczyliśmy się radzić z przypadkami, które na pierwszy rzut oka wydawały się beznadziejne.

Prowadzony już od dłuższego czasu profil na facebooku, coraz to większe zaangażowanie naszych fanów skusiły nas do przekształcenia istniejącego już ponad 4 lata serwisu BoskieStopy w prawdziwy, jedyny w swoim rodzaju, blog w 100% poświęcony tematyce ludzkich stóp. Wszystko po to by prowadzić lepszą komunikację z Wami, bo to w końcu Wy, drodzy Czytelnicy, jesteście naszym motorem napędowym.

Untitled_Panorama1

Na łamach serwisu regularnie pojawiać się będą różnego rodzaju artykuły, ciekawostki, testy kosmetyków.

Przybliżymy Wam nasz świat podologii. Pokażemy jak dbać o stopy, opowiemy o najczęściej powstających problemach. Zależy nam na Waszym zaangażowaniu, jeżeli jest temat, który nie został przez nas poruszony, a chcecie się o tym dowiedzieć – piszcie śmiało!

Jesteście ciekawi do czego jesteśmy zdolni? Odwiedzajcie Nas regularnie.

Jeszcze raz witamy!

Ta strona została znaleziona dzięki:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1840 StJxq4l7PzXtfiByA3zbZKjUrccUbYBmwCKf9fnDazY3J0ri2oOuvzuZB_bQBV5U b04b0a040bd8d71a24af0ded1ec41641aa02070b&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme