Wszystko zaczęło się w Październiku 2010 roku, kiedy to w małej rodzinnej firmie Satin narodził się pomysł uświadamiania Polaków w zakresie dbania o stopy.


Prowadzony od 2006 roku gabinet podologiczny, wiedza oraz doświadczenie nabyte podczas wieloletniej praktyki w gabinecie otworzyły nam oczy jak istotny i wciąż traktowany po macoszemu jest w naszym kraju temat naszych stóp.

 

072

 

Od początku BoskieStopy był to serwis poświęcony w 100% tematyce ludzkich stóp.

Od czasu do czasu pojawiały się tam artykuły naszych specjalistów zarówno z zakresu podologii jak i inne ciekawostki związane z naszymi kończynami dolnymi. W chwili obecnej, podążając za trendami jak również chcąc prowadzić lepszą komunikację z Wami, bo to w końcu Wy, drodzy czytelnicy, jesteście naszym motorem napędowym. Przekształciliśmy BoskieStopy na prawdziwy, jedyny w swoim rodzaju blog w 100% poświęcony tematyce ludzkich stóp.

115

Kilka tysięcy fanów na naszym profilu na Facebooku, aktywnie biorących udział w dyskusjach, komentujących nasze posty również skłoniło nas do stworzenia czegoś więcej.

Tak więc datę 05.07 2013 roku traktujemy jako narodziny naszego oficjalnego Bloga BoskichStóp.

Mamy nadzieję, że profesjonalizm naszych podologów z Satin, ich wiedza i doświadczenie pomoże nam stworzyć największy w Polsce blog poświęcony przede wszystkim tematyce stóp.

Nasze stopy są Boskie. Pokażemy Wam jak o nie dbać. W końcu to one prowadzą nas przez życie. :)

Witamy.

Ta strona została znaleziona dzięki:

  • blog o stopach